Неділя, 15.09.2019, 15:02
Секція математичних дисциплін
Київський національний лінгвістичний університет
Кафедра інформаційних технологій
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Абітурієнту Реєстрація Вхід
Меню сайту

Абітурієнту

Поєднуючи здобутки вітчизняного мовознавства з передовими розробками європейської освіти, Київський національний лінгвістичний університет пропонує абітурієнтам можливість поєднати вивчення європейських мов з опануванням сучасних комп’ютерних технологій і оволодіти найсучаснішою спеціальністю — „Прикладна лінгвістика".
Програма навчання базується на вивченні англійської, німецької та української мови й дає широку мовознавчу підготовку.
Випускники цього відділення отримують спеціальність „Прикладна лінгвістика” зі спеціалізацією „Комп’ютерна лінгвістика”.
Крім циклу мовознавчих вивчаються математичні дисципліни в обсязі, необхідному для розв’язання задач на комп’ютері: сюди входять „Вища математика”, „Дискретна математика”, „Теорія ймовірностей та математична статистика”.
Студенти вивчають сучасні мови програмування, створення й використання баз даних, теорію алгоритмів та інші, методи яки широко використовуються при дослідженні мови та створенні комп’ютерних лінгвістичних систем (машинного перекладу, інформаційного пошуку, автоматичного реферування та редагування текстів і т.д.).
Фахівці з прикладної (комп’ютерної) лінгвістики одержують навички й вміння, які дозволяють їм працювати програмістом, перекладачем, дослідником, спеціалістом з інформаційних (комп’ютерних) технологій й створювати різноманітні системи комп’ютерного опрацювання текстів та лінгвістичні бази даних.

Друга спеціальність де потрібні добрі знання з математичних дисциплін це “Менеджмент організацій”.
Це сучасна спеціальність, яка займається питаннями організації ефективної роботи підприємств різних форм власності.
Випускники спеціальності “Менеджмент організацій” - це фахівці з управління, планування, організації та контролю.
Крім циклу мовознавчих та економічних дисциплін вивчаються математичні дисципліни: „Вища математика”, „Математичне програмування”, „Теорія ймовірностей та математична статистика”, „Дослідження операцій”, „Економетрія”.
Абітурієнти, які планують вступити на ці спеціальністі, повинні добре вміти:
1. Виконувати арифметичні дії над числами, заданими у вигляді десяткових і звичайних дробів.
2. Виконувати тотожні перетворення многочленів, алгебраїчних дробів, виразів, що містять степеневі, показникові, логарифмічні й тригонометричні функції.
3. Будувати графіки лінійної, квадратичної, степеневої, показникової, логарифмічної й тригонометричних функцій.
4. Розв'язувати рівняння й нерівності першого та другого ступеня, а також: рівняння й нерівності, що зводяться до них; розв'язувати системи рівнянь і нерівностей першого і другого ступеня й ті, що зводяться до них; найпростіші рівняння й нерівності, що мають степеневі, показникові, логарифмічні та тригонометричні функції.
5. Розв’язувати задачі на складання рівнянь і систем рівнянь.
6. Зображувати геометричні фігури на площині й виконувати найпростіші побудови на площині.
7. Використовувати геометричні відомості при розв'язуванні алгебраїчних задач, а методи алгебри й тригонометрії - при розв'язуванні геометричних задач.
8. Виконувати на площині операції над векторами (додавання й віднімання векторів, множення вектора на число) і користуватися властивостями цих операцій.
9. Застосовувати похідну при дослідженні функцій на зростання (спадання), на екстремуми і для побудови графіків функцій.
10. Застосовувати інтеграл для обчислення площі фігури.Форма входу

Календар новин
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Пошук

Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019 Безкоштовний хостинг uCoz