Четвер, 23.05.2019, 01:32
Секція математичних дисциплін
Київський національний лінгвістичний університет
Кафедра інформаційних технологій
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Теорія ймовірностей та математична статистика Реєстрація Вхід
Меню сайту

ТЕОРІЯ ЙМОВІРНОСТЕЙ - це математична наука, що вивчає закономірності в випадкових явищах.

Теорія ймовірностей вивчає тільки ті явища з невизначеним наслідком, для яких передбачається наявність стійкості частот. Для таких явищ вона встановлює закономірності, що характерні для маси випадкових явищ. При цьому, кожне окреме явище залишається в своєму результаті невизначеним, непередбаченим; тільки в масі випадкових явищ спостерігаються специфічні закономірності, що виконуються тим точніше, чим більша буде маса явищ, що вив­чається. При великому числі таких явищ випадковість, непередба­ченість практично зникає.

Сучасний розвиток науки передбачає широке застосування імовірнісних методів в усіх її галузях. Це пов'язано з двома причинами. По-перше, вивчення явищ оточуваного простору вимагає виявлення не тільки основних закономірностей, але й можливих ви­падкових відхилень від них.

По-друге, наука все більше упроваджується в такі галузі практики, де наявність і великий вплив саме випадкових явищ є важливою, а інколи і вирішальною.

У наш час теорія ймовірностей застосовується практично в усіх галузях знань. Імовірнісні методи широко застосовуються в теорії масового обслуговування, теорії надійності, теорії інформації, теорії ігор, статистичній фізиці, математичній статистиці, кібернетиці і т.д. За допомогою теорії ймовірностей розв'язуються задачі контролю якості масової продукції. На базі цієї теорії ґрунтується багато досліджень у сучасній біології, медицині, сільському господарстві, економіці, соціології, мовознавстві і т. і.

Матеріали для студентів факультету заочного та вечірнього навчання.


Навчальний посібник "Теорія ймовірностей та математична статистика".

Елементи комбінаторики

Матеріали з математичної статистики:

Зразок оформлення розрахункової роботи


Зразок виконання завдання з математичної статистикиРозрахунково – графічніа робота №1 з дисципліни "Вища та прикладна математика" для спеціальності "Менеджмент"

Розрахункова робота з дисципліни "Вища та прикладна математика”дляспеціальності "Менеджмент"Типові приклади для підготовки до іспиту з дисципліни "Вища та прикладна математика" для спеціальності "Менеджмент”

Орієнтовні питання до іспиту з дисципліни "Вища та прикладна математика”для студентів 2 курсу спеціальності "Менеджмент


Форма входу

Календар новин
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пошук

Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019 Безкоштовний хостинг uCoz